Світильник в комплекті Repti-Zoo RL01 75 Вт
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-RL01 |
| Штрихкод | 6970211801373 |
| Тип | Світильник |
| Потужність | 70-100 Вт |
| Довжина | 15 см |
| Цоколь | e27 |
| Ширина | 24 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Світильник в комплекті Repti-Zoo RL01 75 Вт
Світильник рефлекторний Repti-Zoo RL01 75W із захисною сіткою і тримачем для лампи до 75 Вт. Має затискної монтажний кронштейн з кульовим шарніром, захисну сітку від опіків і відбивач.
Світильник оснащений затискним кронштейном, який забезпечує неінвазивний і простий монтаж в будь-якому тераріумі, а також за його межами. Тримач дозволяє розміщувати світильник всередині тераріуму, що знижує втрати тепла. Ідеальне рішення при працює лампа UVB, тому що внутрішня установка відображає 100% ультрафіолетового випромінювання, тоді як в разі монтажу на великій висоті або зміщенням від центру часто випромінювання зменшується навіть повністю.
Керамічний цоколь дозволяє використовувати лампочку потужністю 75 Вт. Весь відбивач виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі. Світильник має вимикач харчування, розташований на кабелі. Проти опікова сітка є єдиним рішенням, яке не зменшує ультрафіолетові і теплові хвилі. Стійкий до високих температур і іржі. Встановлено на тримачі затиску через кульовий шарнір, який дозволяє направляти світла в кожному напрямку.
Технічні характеристики:
- Для ламп розжарювання з максимальною потужністю 75 Вт
- Довжина кабелю: 180 см
- Габарити в середньому: 15 см х 24 см