Миска для їжі Repti-Zoo S ERB10XS 11x9x3см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ERB10XS |
| Штрихкод | 6970211804671 |
| Тип | Миска |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 9 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Миска для їжі Repti-Zoo S ERB10XS 11x9x3см
Важка керамічна чаша з пластиковим покриттям виробника Repti-Zoo безпечний і естетичний продукт, який є незамінним елементом будь-якого тераріуму. Може використовувати як контейнер для води або миска для їжі. Миска призначена для рептилій і амфібій.
Невеликий край миски полегшує вихованцеві доступ до корму. Природний і нейтральний колір і зовнішня структура чаші дозволяють легко пристосувати її до інтер'єру тропічного, пустельного або будь-якого іншого тераріуму. Розміри і вага продукту забезпечують його стабільність навіть у самих енергійних тераріумів тварин.
Миска Repti-Zoo виготовлена з надзвичайно стійкого до механічних пошкоджень керамічного матеріалу. Вся чаша покрита пластиком, щоб запобігти розвитку шкідливих бактерій і полегшити очистку.
Розміри: 11 x 8,7 x 2,8 см