Миска для води Repti-Zoo XL ERB09L 28x22x6см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ERB09L |
| Штрихкод | 6970211804664 |
| Тип | Миска |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 22 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Миска для води Repti-Zoo XL ERB09L 28x22x6см
Важка керамічна чаша з пластиковим покриттям виробника Repti-Zoo безпечний і естетичний продукт, який є незамінним елементом будь-якого тераріумів. Може використовуватися в якості контейнера для води і навіть невеликого резервуара для середніх тераріумів тварин.
Високий край чаші забезпечує великий запас води і дозволяє створити басейн для домашньої тварини. Наявність води підвищує вологість і є відмінною прикрасою. Природний і нейтральний колір і зовнішня структура чаші дозволяють легко пристосувати її до інтер'єру тропічного, пустельного або будь-якого іншого тераріуму.
Продукт має сходи для полегшення безпечного доступу до чаші. Розміри і вага миски забезпечують стабільність навіть у самих енергійних тераріумів тварин. Чаші Repti-Zoo виготовлені з надзвичайно стійкого до механічних пошкоджень керамічного матеріалу. Вся чаша покрита пластиком, щоб запобігти розвитку шкідливих бактерій і полегшити очистку.
Розміри: 28 x 22 x 6 см