Кам'яно-глиняна печера Repti-Zoo EHR07M 21x15x9см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-EHR07M |
| Штрихкод | 6970211800734 |
| Тип | Печера |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 15 см |
| Тварина | Для рептилій |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Кам'яно-глиняна печера Repti-Zoo EHR07M 21x15x9см
Природно виглядає камінь, який служить укриттям і островом тепла для середніх і дрібних тварин. Печера Repti-Zoo виготовлена з міцного і стійкого матеріалу до механічних пошкоджень температурі або вологості, покрита високоякісним ламінатом, який допомагає утримувати продукт в чистоті.
Правильне кількість укриттів всередині тераріуму позитивно впливає на якість життя вихованця, даючи йому можливість притулитися в стресових ситуаціях, захищаючи тварину від перегріву, будучи ідеальним місцем для сну або розмноження. Слід пам'ятати, що деякі рептилії, амфібії або гризуни шукають безпечне місце, щоб перечекати день до настання ночі. Продукт важкий, що забезпечує стабільність. Природна форма, колір і структура дозволяють адаптувати печеру в кожному тераріумі.
Найважливішою перевагою печери є її форма, яка дозволяє тварині легко піднятися на вершину печери, тому ви можете створити піднесений острівець тепла для тваринного днем, а вночі печера стане безпечним притулком для вашого вихованця.
Розміри :
21x15.5x9с м