Тераріум з акрилу Repti-Zoo mini 10x8x6см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ACR17 |
| Штрихкод | 6970211804459 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 6 см |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 8 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Поки немає питань до цього товару.
Акриловий тераріум Repti-Zoo mini ACR17 10x8x6см адаптований для розведення дрібних тварин. Естетичний, легкий у догляді і в оформленні підійде для утримання будь-якого дрібного тваринного з різними вимогами. Тераріум з кристалічного акрилу характеризується великою легкістю, зручною конструкцією і відмінною прозорістю без ефекту заломлення світла. Гладкі, стійкі до стирання стінки полегшують очищення і запобігають осідання мікробів.
Має зручну розсувну кришку. Двері закриваються за допомогою магніту, який запобігає випадкове відкриття і витік. Вентиляція складається з отворів діаметром 0,7 мм, розташованих в бічних стінках. На відміну від перфорованого листа, він не порушує естетику і не блокує поле зору.
- Розміри: - 10.5x8.5x6.5 см
- Товщина стінки 3 мм