Тераріум з акрилу Repti-Zoo Box 20x30x15см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ap-RZ-ACR01 |
| Штрихкод | 6970211804947 |
| Тип | Тераріуми |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для рептилій |
Поки немає питань до цього товару.
Акриловий тераріум Repti-Zoo Box ACR01 20x30x15см адаптований для розведення дрібних тварин. Естетичний, легкий у догляді і в оформленні підійде для утримання будь-якого дрібного тваринного з різними вимогами.
Тераріум з акрилу характеризується великою легкістю, зручною конструкцією і відмінною прозорістю без ефекту заломлення світла. Гладкі, стійкі до стирання стіни полегшують очищення і запобігають осідання мікробів. Має зручну розсувні двері, розташовану в якості верхньої кришки. Двері закриваються за допомогою магніту, який запобігає випадкове відкриття.
Вентиляція складається з отворів діаметром 1,5 мм, розташованих в бічних стінках і у верхній кришці. На відміну від перфорованого листа, він не порушує естетику і не блокує поле зору.
- Розміри: - 20x30x15 см
- Товщина стінки 3 мм