–15%
Лежак-печера Trixie Harvey для собак, 38×38×38 см, сірий/біло-чорний
Код Товару:
185825
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
1412.00 ₴
1661.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-ТХ-375010 |
| Штрихкод | 4011905625478 |
| Тип | Лежак, Будиночок |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 38 см |
| Ширина | 38 см |
| Колір | Сірий |
| Розмір породи | Мініатюрні, Малі |
| Матеріал | Плюш, Полістирол |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Тріксі Harvey для собак, 38×38×38 см, сірий/біло-чорний
Модель SOFT Edition вражає своїм елегантним оксамитовим відчуттям та пухнастим довгошерстим плюшем. М’яка двостороння подушка з пінопластовим наповнювачем забезпечує високий рівень комфорту лежання, як додаткове ліжко, так і затишна «печера». Печера витримує до 10 кг і ідеально підходить для маленьких собак. А ще вона практична для вас: «печеру» можна скласти для економії місця, легко протерти, а подушку можна прати вручну. Комфорт поєднується з функціональністю – без будь-яких матеріалів тваринного походження.
Особливості:
- також оптимально як додаткове ліжко;
- оксамит на дотик/довгошерстий плюш;
- поліестеровий чохол;
- підкладка з двосторонньою подушкою: наповнювач з пінопласту;
- складається та економить місце для зберігання;
- просто протріть для очищення;
- подушка: можна прати вручну;
- для тварин до 10 кг.
Характеристики:
- тип: лежанка, будиночок;
- розмір: 38×38×38 см;
- колір: сірий;
- матеріал: плюш, поліестер;
- тварина: для собак;
- розмір породи: мініатюрні, малі;
- вага тварини: до 10 кг;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина;
- артикул: ТХ-375010;
- штрихкод: 4011905625478.