Ножиці CattyMan BS Claw Scissors вигнуті для підрізання кігтів, для котів, 6×8.7×1 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-84922 |
| Штрихкод | 4976555849226 |
| Тип | Ножиці |
| Висота | 1 см |
| Довжина | 6 см |
| Ширина | 8.7 см |
| Матеріал | Каучук, Нержавіюча сталь, Пластик |
| Тварина | Для кошенят |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Ножиці КеттіМен BS Claw Scissors вигнуті для підрізання кігтів, для котів, 6×8.7×1 см
Ножиці-кігтеріз CattyMan BS із загнутими лезами – інструмент професійного рівня, призначений для догляду за кігтями котів. Його унікальність – у розташованих під кутом лезах із напівкруглими вирізами, які дають змогу легко обхопити кіготь і забезпечують повну видимість того, де ви ріжете, скільки потрібно відрізати, не наближаючись до чутливих місць. Цей дизайн, а також гострі леза з нержавіючої сталі забезпечують точне й безпечне обрізання кігтів у котів без ризику випадкового пошкодження кровоносних судин.
Подбайте про здоров’я та комфорт вашого улюбленця з ножицями-кігтерезами CattyMan! Забезпечте вашому коту безпечну та приємну процедуру стрижки кігтів.
Чому варто купити ножиці кігтеріз для котів CattyMan із загнутими лезами:
- Підтримання здоров’я кігтів: регулярний догляд за кігтями допомагає запобігти неприємним відчуттям у котів під час ходьби, уникнути перекушування кігтів і знижує ризик різних захворювань;
- Унікальний дизайн: напівкруглі вирізи та розташування лез під кутом 25 градусів забезпечують легкість обхвату кігтя і повну видимість процесу стрижки, щоб запобігти травмам;
- Гострі леза з нержавіючої сталі: не кришать і не ламають кігті, забезпечують рівний зріз і комфорт вашому улюбленцю під час стрижки;
- Ергономічний дизайн: інструмент комфортно розміщується в руці, прогумовані вставки в кільцях допомагають уникнути прослизання, що важливо для контролю непосидючих улюбленців;
- Підходить для домашнього та професійного використання: для котів, кроликів, морських свинок, птахів та інших дрібних тварин.
Габаритні розміри кігтеріза (ШхДхВ): 6х8.7х1 см.
Габаритні розміри упаковки (ШхДхВ): 7х18.5х1.5 см.
Вага брутто: 30 г.
Характеристики:
- тварина: для котів;
- тип: ножиці;
- матеріал: пластик, синтетичний каучук, нержавіюча сталь;
- країна-виробник: Китай;
- розмір: 6×8.7×1 см;
- безкоштовна доставка: так.