Миска CattyMan Japanese Art Designed для котів, японський дизайн, зелена, 330 мл (11.5×12.5×4 см)
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | zb-93405 |
| Штрихкод | 4976555934052 |
| Тип | Миска |
| Висота | 4 см |
| Довжина | 11.5 см |
| Ширина | 12.5 см |
| Матеріал | Полістирол, Резина |
| Тварина | Для кошенят |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Миска КеттіМен Japanese Art Designed для котів, японський дизайн, зелена, 330 мл (11.5×12.5×4 см)
Миска для котів CattyMan ЯПОНСЬКИЙ ДИЗАЙН – невеликий витвір мистецтва з використанням традиційного японського орнаменту, виконаного в традиційних японських кольорах. На стінки миски нанесено орнамент «Сім коштовностей» (сіппо), що символізує побажання добробуту, успіху і взаєморозуміння з вашим пухнастим вихованцем. Він несе думку про те, що ваш зв’язок із котом не менш цінний, ніж сім скарбів буддійських писань. Погодьтеся, обіднє місце кота з мискою, що втілила гармонію фен-шуй, буде трохи особливим.
Естетика миски підкріплена якістю виготовлення і продуманою функціональністю. Двошарова конструкція з міцного пластику стійка і надійна. Щоб посуд не ковзав підлогою, дно миски має прогумовану основу. Крім того, цікава форма миски: вона не кругла, а має вигляд еліпса, щоб вашому коту було максимально зручно їсти або пити з неї, не заламуючи свої розкішні вуса.
Чому варто купити миску для котів CattyMan Японський Дизайн:
- Зручна миска для корму або води;
- Гармонійний японський дизайн;
- Міцна і стійка двошарова конструкція з армованого пластику;
- Не ковзає завдяки прогумованому дну;
- Матеріал: полістирол, синтетична гума;
- Термостійкість: 80°C, холодостійкість: -20°C. ВАЖЛИВО! Не нагрівайте миску на відкритому вогні та в мікрохвильовій печі.
На поверхні миски можуть бути бульбашки або тонкі лінії, це не дефект, а наслідок технологічного процесу.
Габаритні розміри миски:
- – зовнішні: 11,5х12,5х4 см;
- – внутрішні: 9,7х10,7х3 см.
Вага брутто: 225 г.
Характеристики:
- тварина: для котів;
- тип: миска;
- матеріал: гума, полістирол;
- колір: зелена;
- країна-виробник: Китай;
- розмір: 11.5×12.5×4 см;
- безкоштовна доставка: так.