Переноска Trixie "Capri 1", світло-сірий/шавлія, XS: 32х31х48 см
Код Товару:
185017
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
702.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-39819 |
| Штрихкод | 4047974398197 |
| Висота | 48 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 31 см |
| Колір | Рожевий |
| Тварина | Для собак |
| Бренд | Trixie |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Контейнер-переноска Trixie Capri 1
Контейнер-переноска від бренду Trixie призначений для транспортування вихованців у поїздках, забезпечуючи максимальний комфорт і безпеку для вашого улюбленця.
Основні переваги переноски:
- Надійні кріплення: забезпечують безпеку і стабільність під час транспортування.
- Зручна ручка: для легкого перенесення.
- Матеріал: виготовлена з натуральних матеріалів, що забезпечують екологічність і комфорт.
- Добрі умови для вихованця: забезпечує хорошу вентиляцію та комфортні умови для тварини.
- Універсальність: підходить для всіх порід собак.
- Безпека: гарантує безпеку вашого вихованця під час транспортування.
Контейнер-переноска Trixie Capri 1 допоможе вашому вихованцеві забути про всі труднощі переїзду, забезпечуючи йому надійний захист від довкілля та комфортні умови для відпочинку під час поїздки.
Характеристики:
- бренд: Trixie;
- країна-виробник: Німеччина;
- країна реєстрації бренду: Німеччина;
- тварина: для собак;
- артикул: TX-39819;
- штрихкод: 4047974398197.