Лежанка-будка Trixie Nevio Різдвяна для собак, 35×45×38 см, червона
Код Товару:
183461
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
1786.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-92407_Christmas***** |
| Штрихкод | 4011905924076 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 45 см |
| Колір | Червоний |
| Розмір породи | Малі |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежанка-будка Тріксі Nevio Різдвяна для собак, 35×45×38 см, червона
Будиночок-лежак для собак Trixie Різдвяний "Nevio" – це розкішний та комфортабельний подарунок на Різдво для пухнастого улюбленця. Цей будиночок об'єднує в собі стиль, затишок і високу якість, роблячи його ідеальним для вашого собаки. Лежак має знімну подушку та дно, що перешкоджає ковзанню по підлозі.
Різдвяний дизайн "Nevio" додає святкового настрою та робить цей лежак відмінним елементом інтер'єру під час зимових свят. З таким будиночком ваш собака отримає місце для відпочинку, а ви – впевненість у тому, що песик оточений затишком і комфортом.
Особливості:
- плюшевий/імітація овечої вовни;
- чохол з поліестеру;
- наповнювач із піни;
- знімна подушка;
- чохол подушки знімний;
- нековзне дно.
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 35×45×38 см;
- колір: червоний;
- матеріал: плюш, штучне хутро, поліестер, піна;
- порода: малі;
- тварина: для собак;
- бренд: Trixie;
- країна реєстрації бренду: Німеччина;
- артикул: 92407_Christmas;
- штрихкод: 4011905924076.