Лопатка Georplast "Drilly Big" для наповнючапа, пластикова, 30×11×7 см, 500 мл
Код Товару:
183458
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
85.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10506 |
| Штрихкод | 8016040105065 |
| Тип | Лопатка |
| Довжина | 30 см |
| Висота | 7 см |
| Ширина | 11 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Обʼєм | 0.125 л |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Італія |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лопатка Georplast "Drilly Big" для наполнителя, пластиковая, 30×11×7 см, 500 мл
Лопатка для наповнювача Georplast Drilly Big стане відмінним помічником при прибиранні котячого туалету.
Georplast - італійський бренд, що спеціалізується на виробництві аксесуарів для тварин. Компанія пропонує широкий асортимент продукції, включно з переносками, туалетами для котів, інструментами для стрижки та догляду за шерстю.
Особливості та переваги:
- підходить для прибирання твердих відходів з туалету для котів;
- має зручну форму та об'єм;
- зроблена з високоякісного нетоксичного пластику;
- легко миється і не вбирає запахи.
Розмір: 30×11×7 см.
Примітка: колір товару йде в асортименті і залежить від наявності на складі.
Характеристики:
- тип: лопатка;
- матеріал: пластик;
- тварина: для котів;
- бренд: Природа;
- об'єм: 500 мл;
- розмір: 30×11×7 см;
- країна виробник: Україна;
- артикул: vb-10506;
- штрихкод: 8016040105065