Лежак-печера Trixie Cuddly Cave для гризунів, 15×12×15 см, червоний/білий
Код Товару:
183333
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
274.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-92651_Christmas |
| Штрихкод | 4011905926513 |
| Тип | Лежанка, Будиночок |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 15 см |
| Ширина | 12 см |
| Колір | Білий, Червоний |
| Матеріал | Поролон, Поліестер |
| Тварина | Для гризунів, Для мишей, Для хом'яків |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Trixie Cuddly Cave для гризунів, 15×12×15 см, червоний/білий
Відтінки кольорів реального товару можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його передачі кольору.
Характеристики:
- розмір: 15×12×15 см;
- порода: для всіх порід
- матеріал: поролон, поліестер;
- колір: червоний/білий;
- тварина: для гризунів;
- бренд: Trixie;
- артикул: 92651_Christmas
- штрихкод: 4011905926513