Гребінець-граблі однорядні Tatrapet Expert для собак та котів, 5×16×5 см
Код Товару:
181998
Виробник:
Tatrapet
Наявність:
В наявності
257.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | pt-482,11 |
| Штрихкод | 8585027964815 |
| Призначення | Для догляду за шерстю |
| Тип | Гребінець, Гребінець |
| Довжина | 18 см, 5 см, 5 см |
| Висота | 5 см, 5 см, 5 см |
| Ширина | 16 см, 16 см |
| Вік | Для будь-якого віку |
| Розмір породи | Універсальний |
| Порода | Британська короткошерста, Бенгальська кішка, Шотландська прямоуха, Сфінкс, Сіамська кішка, Перська кішка, Мейн-кун |
| Тварина | Для собак, Для котів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Гребінець-граблі однорядні Tatrapet Expert для собак та котів, 5×16×5 см
Гребінець однорядний TATRAPET для догляду за шерстю - невід'ємний елемент догляду за тваринам.
Даний інструмент являє собою гребінець, який прекрасно справляється з причісування вовни, не завдаючи їй шкоди, зберігаючи її зовнішній вигляд на гідному рівні!
Основні переваги гребінця:
- Простий у використанні
- Ефективно виконує своє призначення
- Зроблений з високоякісних матеріалів
- Безпечний для вихованця
- Підходить для всіх видів і порід
З таким гребінцем ваш вихованець завжди буде виглядати на всі 100% і почуття ідеального стану шерсті буде щодня покращувати його настрій!
Характеристики:
- тип: гребінець-граблі;
- розмір: 5×16×5 см;
- тварина: для собак та котів;
- бренд: TatraPet;
- країна виробник: Польща;
- вік: для будь-якого віку
- артикул: 482,11;
- штрихкод: 8585027964815.