Когтеріз-кусачки Tatrapet Expert для собак та котів, 6×16×5 см
Код Товару:
181997
Виробник:
Tatrapet
Наявність:
В наявності
190.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | pt-482,94 |
| Штрихкод | 8585027981812 |
| Призначення | Для догляду за нігтями |
| Тип | Кігтеріз |
| Довжина | 16 см, 6 см, 6 см |
| Висота | 5 см, 5 см, 5 см |
| Ширина | 16 см, 16 см |
| Вік | Для будь-якого віку |
| Розмір породи | Універсальний |
| Порода | Шотландська прямоуха, Сфінкс, Сіамська кішка, Перська кішка, Мейн-кун, Британська короткошерста, Бенгальська кішка |
| Тварина | Для собак, Для котів |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Когтеріз-кусачки Tatrapet Expert для собак та котів, 6×16×5 см
Кігтеріз-кусачки для собак Expert TATRAPET - необхідний аксесуар для догляду за домашніми улюбленцями.
Переваги:
- дуже зручні кусачки для стрижки кігтів тваринам
- призначений для міцних і твердих кігтів і забезпечує більш рівний зріз
- підноситься знизу або збоку перпендикулярно кігтю, встановлюється суворо по лінії зрізу, після чого ручки кігтереза
- різко стискаються
- леза кігтереза виготовлені з нержавіючої сталі
- рукоятки виготовлені з міцного пластику
- призначений для стрижки кігтів у собак
Як використовувати
- Міцно, але акуратно зафіксуйте лапу тварини у своїй руці
- Знайдіть лінію розмежування зони росту кігтя і зони, вільної від кровоносних судин. Відступіть трохи від зони росту і одним натисканням лез відріжте відрослу частину кігтя
- Регулярно обрізайте кігті вихованцеві. У середньому цю процедуру необхідно робити 1 раз на місяць з урахуванням швидкості росту і сточування кігтів
- Після обрізки кігтя, нерівний край можна відполірувати спеціальною пилкою
Характеристики:
- тип: когтеріз-кусачки;
- розмір: 6×16×5 см;
- тварина: для собак та котів;
- бренд: TatraPet;
- країна виробник: Польща;
- вік: для будь-якого віку
- артикул: 482,94;
- штрихкод: 8585027981812.