Туалет MPS Komoda Light Green для котів, бокс з фільтром, cвітло-зелений, 54×39×40 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | pt-120301X08660 |
| Штрихкод | 8022967071512 |
| Тип | Туалет |
| Довжина | 54 см, 54 см |
| Висота | 40 см, 40 см |
| Ширина | 39 см, 39 см |
| Вік | Для будь-якого віку |
| Колір | Зелений, Зелений |
| Тварина | Для котів, Для котів |
| Країна-виробник | Італія |
| Безкоштовна доставка | Так, Так |
Поки немає питань до цього товару.
Туалет MPS Komoda Light Green для котів, бокс з фільтром, cвітло-зелений, 54×39×40 см
Яскравий і функціональний відкритий туалет-лоток із захисною рамкою BETA PLUS SMALL для котів та кішок – відмінне рішення для гігієни домашнього вихованця від відомої італійської компанії MPS.
Матеріал виробу значно спрощує процедуру прибирання туалету – легко миється і швидко сохне. Захисна рамка, прикріплена по периметру лотка, зручно замикається і запобігає розкиданню наповнювача.
Матеріал:
якісний нетоксичний протиалергенний пластик (не вбирає запахи).
Італійська фірма MPS спеціалізується в галузі виготовлення пластмасових виробів уже понад 25 років. Всі товари виготовлені з високоякісного міцного пластику (використовуються нетоксичні пластмасові матеріали). Продукція MPS характеризується спеціально розробленим дизайном, широким вибором яскравих кольорів і особливою увагою до деталей.
Характеристики:
- тип: туалет;
- тварина: для котів;
- порода: універсальна;
- бренд: MPS;
- розмыр: 54×39×40 см;
- колір: світло-зелений;
- країна реєстрації бренду: Італія;
- країна виробник: Італія;
- артикул: BETA SMALL ЗЕЛЕНИЙ;
- штрихкод: 8022967023474.