Клітка Fop Ivonne для птахів, оцинкована, 66×45×60 см
Код Товару:
181028
Виробник:
FOP
Наявність:
В наявності
6862.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | sz-15270030 |
| Штрихкод | 8018084032734 |
| Тип | Клітка |
| Висота | 60 см |
| Довжина | 66 см |
| Ширина | 45 см |
| Матеріал | Метал |
| Тварина | Для птахів |
| Країна-виробник | Італія |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Клітка Фоп Івонн для птахів, оцинкована, 66×45×60 см
Для маленьких домашніх птахів завжди важливо мати своє місце в будинку, а Клітка для птахів Fop «Ivonne» 66 x 45 x 60 см - це цілий комплекс, куди можна помістити все найнеобхідніше для дозвілля вашого маленького друга!
Клітка міцна, зручна, габарити ідеальні для вихованця, а головне - вона абсолютно безпечна для пташки!
В клітці можна розмістити іграшки та інша аксесуари для дозвілля вихованця!
У такій клітці життя вихованця буде прекрасним, він буде з комфортом відпочивати і займатися своїми повсякденними справами в своєму особистому куточку!
Характеристики:
- тип: клітки;
- розмір:66×45×60 см;
- призначення: для хвилястих попуг;
- матеріал: метал;
- артікул: 15270030;
- штрихкод: 8018084032734;
- особливості: з аксесуарами;
- країна-виробник: Італія.