Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №5 для собак, меблева тканина/вельвет, 80×55×35 см
Код Товару:
180818
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
1644.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №5 (вєл + тк.е |
| Штрихкод | 2000993001198 |
| Тип | Лежак |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 55 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №5 для собак, меблева тканина/вельвет, 80×55×35 см
Велике крісло "Балкон" №5 розміром 80×55×35 см підходить для собак великих порід. Виготовлене з міцної меблевої тканини та м'якого вельвету, це крісло забезпечує комфорт і затишок. Вельвет додає м'якості, роблячи крісло приємним для відпочинку. Ідеальний вибір для тих, хто цінує якість і стиль у меблях для домашніх тварин.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 80×55×35 см
- матеріал: меблева тканина | вельвет
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №5 (вєл + тк.е