Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №4 для собак, меблева тканина/вельвет, 68×49×29 см
Код Товару:
180817
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
1426.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №4 (вєл + тк.е |
| Штрихкод | 2000993001181 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 68 см |
| Висота | 29 см |
| Ширина | 49 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №4 для собак, меблева тканина/вельвет, 68×49×29 см
Крісло "Балкон" №4, розміром 68×49×29 см, розроблене для собак великих порід. Комбінація меблевої тканини та вельвету створює комфортне та стильне місце для відпочинку вашого вихованця. Вельветова текстура м'яка і приємна на дотик, а меблева тканина гарантує довговічність. Це крісло стане чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 68×49×29 см
- матеріал: меблева тканина | вельвет
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №4 (вєл + тк.е