Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №5 для собак, меблева тканина/хутро, 80×55×35 см
Код Товару:
180816
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
Немає в наявності
1890.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-Балкон №5 (хутро + тк |
| Штрихкод | 2000993001693 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 80 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 55 см |
| Колір | Коричневий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Крісло Гранд-Шериф "Балкон" №5 для собак, меблева тканина/хутро, 80×55×35 см
Крісло "Балкон" №5 з меблевої тканини та хутра створене для комфорту великих собак. Його розмір 80×55×35 см надає достатньо простору для відпочинку. Хутряна поверхня додає затишку та тепла, забезпечуючи комфорт у будь-яку пору року. Міцна основа гарантує довговічність цього стильного та функціонального крісла.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 80×55×35 см
- матеріал: меблева тканина | хутро
- колір: коричневий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: Балкон №5 (хутро + тк