Будка №3 Гранд-Шериф для собак, 48×43×47 см
Код Товару:
180589
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
Немає в наявності
876.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 02№3 |
| Штрихкод | 2000984012738 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 48 см |
| Висота | 47 см |
| Ширина | 43 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будка №3 Гранд-Шериф для собак, 48×43×47 см
Будка №3 Гранд-Шериф призначена для середніх та великих собак. Меблева тканина, з якої виготовлено будку, надає їй міцності та елегантного вигляду. Будка забезпечує комфортне місце для сну та відпочинку вашого улюбленця. Великі розміри дозволяють собаці вільно пересуватися всередині. Це ідеальний вибір для створення затишного куточка для вашого улюбленця вдома.
Характеристики:
- тип: будиночок
- тварина: для собак
- розмір: 48×43×47 см
- колір: різнокольоровий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: 03 клас 02№3
- штрихкод: 2000984012738