Будка №2 Гранд-Шериф для собак, 38×32×38 см
Код Товару:
180588
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
Немає в наявності
636.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 02№2 |
| Штрихкод | 2000984012721 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 38 см |
| Висота | 38 см |
| Ширина | 32 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будка №2 Гранд-Шериф для собак, 38×32×38 см
Будка №2 від бренду Гранд-Шериф ідеально підходить для невеликих і середніх собак. Виготовлена з міцної меблевої тканини, вона гарантує тепло та комфорт вашому улюбленцю. Будка має оптимальні розміри для розміщення в кімнаті, не займаючи багато місця. Стильний та практичний дизайн доповнить будь-який інтер'єр. Ваш собака завжди зможе відпочивати у затишному та безпечному куточку.
Характеристики:
- тип: будиночок
- тварина: для собак
- розмір: 38×32×38 см
- колір: різнокольоровий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: 03 клас 02№2
- штрихкод: 2000984012721