Будка №1 Гранд-Шериф для собак, 32×32×33 см
Код Товару:
180587
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
Немає в наявності
514.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 02№1 |
| Штрихкод | 2000984012714 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 32 см |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 32 см |
| Колір | Зелений |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будка №1 Гранд-Шериф для собак, 32×32×33 см
Будка №1 Гранд-Шериф створена для маленьких собак, яким потрібно комфортне і безпечне місце для відпочинку. Меблева тканина високої якості забезпечує м'якість і тепло. Компактні розміри дозволяють легко знайти місце для будки в будь-якій кімнаті. Класичний дизайн чудово доповнює інтер'єр, роблячи будку не лише корисним аксесуаром, а й стильним елементом. Легкість у догляді забезпечує тривале використання.
Характеристики:
- тип: будиночок
- тварина: для собак
- розмір: 32×32×33 см
- колір: зелений
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: 03 клас 02№1
- штрихкод: 2000984012714