Будка Гранд-Шериф №3 для собак, зі шторкою, 66×52×45 см
Код Товару:
180583
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
Немає в наявності
1112.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 04№3 |
| Штрихкод | 2000984012820 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 66 см |
| Висота | 45 см |
| Ширина | 52 см |
| Колір | Хакі |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будка Гранд-Шериф №3 для собак, зі шторкою, 66×52×45 см
Будка для собак Гранд-Шериф №3 стане затишним притулком для вашого улюбленця. Вона виготовлена з якісних матеріалів, забезпечуючи комфорт для вашого маленького чотирилапого друга. З розмірами 66×52×45 см, ця будка найкраще підходить для дрібних порід собак або котів. Шторка на вході забезпечує додатковий захист і створює відчуття приватності для вашого вихованця. Ця будка стане чудовим вибором для вашого улюбленця.
Характеристики:
- тип: будиночок (будка);
- розмір: 66×52×45 см;
- колір: хакі;
- тварина: для собак;
- бренд: Гранд-Шериф;
- країна виробник: Україна;
- штрихкод: 2000984012820.