Будка зі шторкою Гранд-Шериф для собак, 36×32×22 см
Код Товару:
180581
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
653.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 04№1 |
| Штрихкод | 2000984012806 |
| Тип | Будиночок |
| Довжина | 36 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 32 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будка зі шторкою Гранд-Шериф для собак, 36×32×22 см
Ця стильна будка для собак має зручну шторку, що створює додатковий затишок та приватність. Компактні розміри ідеально підходять для маленьких порід собак. Меблева тканина гарантує довговічність та легкість у догляді. Будка стане не тільки функціональним, але й стильним доповненням до вашого інтер'єру. Забезпечте своєму улюбленцю комфортне місце для відпочинку.
Характеристики:
- тип: будиночок
- тварина: для собак
- розмір: 36×32×22 см
- колір: різнокольоровий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: 03 клас 04№1
- штрихкод: 2000984012806