Лежак Гранд-Шериф Пеньок для собак, меблева тканина, 35×43×35 см
Код Товару:
180559
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
В наявності
632.40 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 13 |
| Штрихкод | 2000984012967 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 35 см |
| Висота | 35 см |
| Ширина | 43 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак Гранд-Шериф Пеньок для собак, меблева тканина, 35×43×35 см
Лежак "Пеньок" від Гранд-Шериф виготовлений із якісної меблевої тканини, що забезпечує комфорт для вашого собаки. Його унікальний дизайн у вигляді пенька стане чудовим доповненням інтер'єру. Лежак має достатньо місця для невеликих і середніх собак, пропонуючи затишне місце для відпочинку. Міцний матеріал гарантує довговічність та легкість у догляді. Ваш улюбленець обов'язково оцінить цей оригінальний і зручний лежак.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 35×43×35 см
- колір: різнокольоровий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: 03 клас 13
- штрихкод: 2000984012967