Будиночок Гранд-Шериф Сірко для собак, меблева тканина, 65×37×50 см
Код Товару:
180556
Виробник:
Гранд-Шериф
Наявність:
Немає в наявності
720.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | gsh-03 клас 12 |
| Штрихкод | 2000984012950 |
| Тип | Лежак |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 65 см |
| Ширина | 37 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник | Україна |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Гранд-Шериф Сірко для собак, меблева тканина, 65×37×50 см
Будиночок "Сірко" створений для середніх собак, яким потрібно більше простору для комфортного відпочинку. Виготовлений з меблевої тканини, він має привабливий дизайн і забезпечує зручність для улюбленця. Просторий всередині, він дає собаці можливість розміститися так, як їй зручно. Легкий у догляді матеріал гарантує довговічність та збереження зовнішнього вигляду будиночка. Це чудовий вибір для тих, хто хоче забезпечити своєму собаці затишне місце для сну.
Характеристики:
- тип: лежанка
- тварина: для собак
- розмір: 65×37×50 см
- колір: різнокольоровий
- країна виробник: Україна
- країна реєстрації бренду: Україна
- артикул: 03 клас 12
- штрихкод: 2000984012950