Іграшка для ласощів Trixie Cat Activity Snack Roll для котів, пластик, 19×12×11 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-45899 |
| Штрихкод | 4011905458991 |
| Тип | Іграшка |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 12 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для кішок |
| Безкоштовна доставка | Так |
Іграшка для ласощів швидко стала улюбленою у моєї кішки. Вона стимулює її розумову активність і допомагає підтримувати фізичну форму)
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка для ласощів Trixie Cat Activity Snack Roll для кішок, пластик, 19х12х11 см
Відкрийте для себе Snack Roll - іграшку-стратегію для вашої кішки!
Ця високоякісна іграшка-ласощі заохочує природний мисливський інстинкт вашої кішки та забезпечує тривалу активність.
Snack Roll виготовлений з міцного пластику і має форму рулону, що котиться, з кількома регульованими отворами і елементами, що обертаються, з яких при повороті випадають ласощів. Водночас гумове кільце на дні іграшки запобігає її вислизанню під час гри.
Коли кішка рухає валик лапами, вона отримує винагороду у вигляді ласощів, що випали, і стимулює свій ігровий. інстинкт. Ви можете наповнити рулон як смачним ласощів, так і звичним для вашої кішки сухим кормом. Інші поради та рекомендації з універсального використання ви знайдете в інструкції з дресирування, що додається.
Коли ваша кішка вдосталь награється і успішно з'їсть все ласощів з рулону, ви можете легко помити іграшку в посудомийній машині.
Характеристики
- іграшка з поворотним елементом
- регульований отвір
- неслизька завдяки гумовому кільцю на основі
- валик можна мити в посудомийній машині
- матеріал: пластик
- включає інструкцію з навчання
- шріх-код: 4011905458991
- артикул: TX-45899
- розмір: 19×12×11 см
- країна виробник: Китай
- країна реєстрації бренду: Німеччина