Годівниця підвісна Trixie для птахів, металева, червона, 1 л, 19×20×19 см
Код Товару:
179227
Виробник:
Trixie
Наявність:
В наявності
522.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-TX-55630 |
| Штрихкод | 2000981282998 |
| Тип | Годівниця |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 19 см |
| Ширина | 20 см |
| Колір | Червоний |
| Обʼєм | 1 л |
| Матеріал | Метал |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Годівниця підвісна Trixie для птахів, металева, червона, 1 л, 19×20×19 см
Характеристики:
- зі знімним дахом
- для підвішування
- метал, порошкове покриття
- артікул:55630