Лежак-печера Trixie Cuddly Cave для гризунів, 23×18×24 см, червоний/білий
Код Товару:
178504
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
364.80 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-92652 |
| Штрихкод | 4011905926520 |
| Тип | Лежанка |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 23 см |
| Ширина | 18 см |
| Колір | Червоний, Білий |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Німеччина |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежак-печера Trixie Cuddly Cave для гризунів, 23×18×24 см, червоний/білий
Особливості:
- має вигляд плюшу/баранячого хутра;
- покриття з поліестеру;
- набивка з поролону;
- неслизьке дно.
Для таких гризунів як великі хомʼяки, дегу.
Характеристики:
- тип: лежанка;
- розмір: 23×18×24 см;
- колір: червоний/білий;
- тварина: для гризунів;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина;
- артикул: TX-92652;
- штрихкод: 4011905926520.