Іграшка AnimAll GrizZzly, кільце-жабка, зелена, S, 12.8×12.8×2.2 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | PS0032 |
| Штрихкод | 6914068020501 |
| Тип | Фрізбі та кільця |
| Довжина | 12.8 см, 12.8 см |
| Висота | 2.2 см, 2.2 см |
| Ширина | 12.8 см, 12.8 см |
| Колір | Зелений |
| Розмір породи | Малі |
| Матеріал | TPR |
| Лінія | Grizzzly |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Іграшка AnimAll GrizZzly у формі кільця-лягушки – весела і міцна. Наш собака любить її тягати та жувати.
Доброго дня! Щасливі, що іграшка AnimAll GrizZzly подобається вашому улюбленцю. З повагою, команда ZooComplex!
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка Енімал GrizZzly, кільце-жабка, зелена, S, 12.8×12.8×2.2 см
AnimAll GrizZzly Іграшки-це чудовий вибір для власників собак, які хочуть забезпечити своїм тваринам веселу та цікаву гру.
AnimAll GrizZzly Baby- НОВА серія іграшок, які націлені на емоційний та поведінковий розвиток цуценят.Ідеально підходить для тих, хто має улюбленців із склонністю до відчуття нудьги та самотності.
Легко миються та не вимагають особливого догляду. Яскравий та привабливий дизайн, заохотять до гри не тільки улюбленця, а й власника. Високоякісний матеріал, іграшки є довговічним, нетоксичним і безпечним для улюбленців. Поєднання двух матеріалів, різної щільності призводить до посилення і розвитку щелепи.
Шипи на поверхні, допомагають чистити зуби та язик улюбленця. Плавучі на воді, підходять для купання. Писклявий звук для залучення до гри