Іграшка AnimAll GrizZzly Baby, восьминіг з канатом, м'ятна, 13.5×12.8×2.6 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | PS1066- mint |
| Штрихкод | 6914068020396 |
| Тип | Жувальна іграшка |
| Висота | 2.6 см, 2.6 см |
| Довжина | 13.5 см, 13.5 см |
| Ширина | 12.8 см, 12.8 см |
| Колір | Блакитний |
| Лінія | Grizzzly |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник | Україна |
| Безкоштовна доставка | Так |
Чудова іграшка! Собака із задоволенням гризе та тягне за канат. Якість відмінна, матеріал міцний.
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що іграшка сподобалася вашому улюбленцю. Бажаємо ще більше веселих ігор!
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка Енімал GrizZzly Baby, восьминіг з канатом, м'ятна, 13.5×12.8×2.6 см
AnimAll GrizZzly Іграшки-це чудовий вибір для власників собак, які хочуть забезпечити своїм тваринам веселу та цікаву гру.
AnimAll GrizZzly Baby- НОВА серія іграшок, які націлені на емоційний та поведінковий розвиток цуценят.Ідеально підходить для тих, хто має улюбленців із склонністю до відчуття нудьги та самотності.
Легко миються та не вимагають особливого догляду. Яскравий та привабливий дизайн, заохотять до гри не тільки улюбленця, а й власника. Високоякісний матеріал, іграшки є довговічним, нетоксичним і безпечним для улюбленців.Поєднання двух матеріалів, різної щільності призводить до посилення і розвитку щелепи