Переносна поїлка Petkit Eversweet Travel S для собак, 300 мл, сіра
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-666121 |
| Штрихкод | 2001000207879 |
| Тип | Поїлка |
| Призначення | Годування |
| Вид | Дорожня |
| Висота | 6.5 см, 6.5 см |
| Довжина | 24 см |
| Ширина | 6.5 см |
| Колір | Сірий |
| Обʼєм | 0.3 л |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Китай |
Поки немає питань до цього товару.
Миска-дозатор Petkit Smart Pet Bowl Milk Cow для собак і котів, 1 л
Вирушаєте на прогулянку з домашнім улюбленцем? Але в дорозі часто виникають складнощі з тим, щоб напоїти тварину, адже потрібна відповідна тара. Врятувати ситуацію й втамувати спрагу допоможе PETKIT Eversweet Dog Water Bottle for Walking – портативна поїлка для собак. Продумана конструкція пристрою дозволяє поїти вихованця однією рукою.
Особливості:
- жолоб дугової форми;
- захист від бактерій;
- герметична конструкція;
- об’єм – 300 мл.
Спеціально для собак
Собаки п'ють воду, занурюючи язик й захоплюючи рідину його підігнутими краями. Розробники поїлки врахували особливості собачої фізіології. Petkit Travel Waterer отримала жолоб дугової форми, який дозволяє втамовувати спрагу в дорозі швидше й зручніше для тварини.
Зручність в дорозі
Втамовуйте спрагу чотирилапого друга у будь-якій ситуації. Керування подаванням води до жолоба здійснюється однією кнопкою, при натисканні якої рідина надходить самоплином. Це дозволяє поїти вихованця однією рукою, в той час як в іншій ви можете тримати повідець або сумку.
Захист від бактерій
Щоб відкритий жолоб поїлки не перетворився на притулок для мікробів та небезпечних бактерій, він виготовлений з антибактеріального матеріалу BioCleanAct™. Даний полімер сертифікований за міжнародними стандартами й повністю безпечний для тварин та людей.
Безпечне транспортування
В дорожній поїлці передбачено захист від випадкового натискання. При його активації можна не побоюватися, що кнопка подавання води натиснеться в сумці або рюкзаку, намочивши його вміст. Носіть Petkit Travel Waterer разом з іншими речами, адже їм нічого не загрожує.
Характеристики:
- тип: поїлки;
- вид: дорожня;
- об'єм: 300 мл;
- розмір: 24×6.5×6.5 см;
- колір: сірий;
- тварина: для собак;
- бренд: Petkit;
- країна виробник: Китай;
- штрихкод: 2001000207879.