Рюкзак-переноска Petkit Breezy Zone Blue для собак і котів, 35×27×43 см, блакитний
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-696262 |
| Тип | Рюкзаки-переноски |
| Вага тварини | до 6 |
| Довжина | 35 см, 35 см |
| Висота | 43 см, 43 см |
| Ширина | 27 см, 27 см, 27 см |
| Колір | Блакитний |
| Тварина | Для собак, Для котів |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Рюкзак-переноска Петкіт Breezy Zone Blue для собак і котів, 35×27×43 см, блакитний
Хочете брати домашнього вихованця з собою на прогулянки і в подорожі? Комфорт та безпеку в дорозі забезпечить рюкзак-переноска PETKIT Breezy Zone. Цей аксесуар порадує відмінною вентиляцією, відкидним відсіком-наметом для розширення внутрішнього простору та протиковзким дном. А додаткові кишеньки з боків дають можливість скласти всі необхідні речі.
Особливості:
- сітчасті повітропроникні стінки;
- розкладний відсік-намет;
- переднє вікно зі шторкою;
- бічні кишені для речей;
- нековзке дно;
- для домашніх тварин вагою до 6 кг.
Повний комфорт
Рюкзак отримав сітчасті віконця спереду і з боків, завдяки чому тварина може вільно дихати і роздивлятися все навколо. При цьому переднє вікно можна закрити за допомогою відкидної шторки. Остання буде особливо корисна у сонячну погоду, щоб ваш вихованець залишався в тіні. А двостороння підкладка максимально м'яка, а тому зручна у тривалих походах.
Розширення простору
Якщо ви зупинилися і вирішили зробити привал, просто зніміть рюкзак і розташуйте його на рівній поверхні. У такому положенні можна розкрити додатковий відсік-намет, значно збільшивши внутрішній простір для вашого улюбленця. А нековзкі накладки в основі гарантують, що аксесуар не зрушиться з місця.
Продуманий до дрібниць
Аксесуар забезпечений регульованими плечовими ременями і верхньою ручкою. А тому його можна носити як в руках, так і за плечима за принципом звичайного рюкзака. Крім того, у виробі передбачені бічні кишеньки на блискавках. Вони стануть у пригоді для корму та інших потрібних в дорозі дрібниць. Також слід відзначити високу якість та нетоксичність матеріалів, що важливо для здоров'я тварини.
Характеристики:
- тип: рюкзаки-переноски;
- розмір: 35×27×43 см (без намету)/38×55.9×43 см (з наметом);
- колір: блакитний;
- вага тварини: до 6 кг;
- тварина: для собак, для котів;
- бренд: Petkit;
- країна виробник: Китай.