Лежанка Petkit Deep Sleep Pet Mattress Grey для собак розмір L, 90×70×16 см, сіра
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-652926 |
| Штрихкод | 2001000100712 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 90 см |
| Висота | 16 см |
| Ширина | 70 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Лежанка Petkit Deep Sleep Pet Mattress Grey для собак розмір L, 90×70×16 см, сіра
Бажаєте створити затишний куточок для вашого домашнього улюбленця? PETKIT DEEP SLEEP PET MATTRESS – ліжечко з м'якою подушкою. Аксесуар призначений для всесезонного комфорту.
Особливості:
- повітропроникна конструкція;
- зносостійкі матеріали;
- нековзна основа.
Досконалість у деталях
Для комфорту вихованця та його господарів ліжечко продумано в кожній деталі. Тканинна ручка дозволяє переносити лежанку з місця на місце, брати її із собою на дачу. Домашні вихованці бувають такими непосидями. Нековзна основа гарантує зчеплення з різними типами підлогових покриттів, щоб аксесуар завжди залишався на місці.
Простий догляд
У виробництві PETKIT DEEP SLEEP PET MATTRESS застосовані зносостійкі матеріали. Це дозволяє обробці завжди зберігати чудовий зовнішній вигляд. Творці ліжечка подбали і про підтримку чистоти. Знімні тканинні елементи можна прати вручну або в режимі пральні машини, що щадить, використовуючи неагресивні миючі засоби.
Характеристики:
- тип: лежанка;
- розмір: L, 90×70×16 см;
- колір: сірий;
- тварина: для собак;
- бренд: Petkit;
- країна виробник: Китай;
- штрихкод: 2001000100712.