Подушка Cooling для Petkit Pura X Auto Cat Litter Box, 44.5×44.5×1 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-696260 |
| Штрихкод | 2001212203492 |
| Тип | Подушка-підстилка |
| Довжина | 44.5 см |
| Висота | 1 см |
| Ширина | 44.5 см |
| Країна-виробник | Китай |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Подушка Cooling для Petkit Pura X Auto Cat Litter Box, 44.5×44.5×1 см
Подушка PURA X Cooling – це стильний і практичний килимок, який стане ідеальним доповненням до автоматизованого розумного лотка PETKIT PURA X.
Просто розмістіть його поверх пристрою і зможете створити для своєї кішки зручну зону відпочинку з відмінним оглядом навколо.
Подушка наповнена м'якою піною з ефектом пам'яті та обшита зверху щільною тканиною, завдяки чому вільно пропускає повітря, не вбирає вологу і добре тримає тепло. Тому стане дуже доречною в холодну пору року.
Особливості:
- ідеально підходить для PURA X;
- виготовлена з якісних і безпечних матеріалів;
- наповнювач з піни з ефектом пам'яті;
- добре тримає тепло і вільно пропускає повітря;
- висока стійкість до подряпин і зносу.
М'яка, зручна, практична – все в одному
Усередині подушки Petkit Cooling знаходиться наповнювач з піни з ефектом пам'яті, яка м'яко охоплює з усіх боків і забезпечує тварині комфортний відпочинок. При цьому, від тепла тіла вихованця вона стає ще більш гнучкою і точніше підлаштовується під його контури.
Зверху аксесуар обшитий приємною на дотик тканиною, яка стійка до стирання і легко чиститься.
Розміри подушки Four Seasons ідеально підходять для розумного котячого лотка PURA X. Хоча її можна використовувати і окремо.
Характеристики:
- тип: подушка-підстилка;
- розмір: 44.5×44.5×1 см;
- тварина: для котів;
- бренд: Petkit;
- країна виробник: Китай;
- штрихкод: 2001212203492.