Іграшка Petkit Fun Cat Scratcher 4 in 1 для котів, 44×44×7.1 см
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-643918 |
| Штрихкод | 2001000026395 |
| Тип | Інтерактивна іграшка, Іграшка для дряпання |
| Висота | 7.1 см |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 44 см |
| Матеріал | Гофрований картон, Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Безкоштовна доставка | Так |
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка Петкіт Fun Cat Scratcher 4 in 1 для котів, 44×44×7.1 см
Хочете порадувати домашнього вихованця? PETKIT FUN Cat Scratcher House – іграшка для котів, яка об'єднує в собі функції лежанки та кігтеточки. Урізноманітнити гру дозволяють кульки з дзвіночком та котячою м'ятою. Тварина отримає цілий набір розваг, як альтернативу дряпанню меблів.
Особливості:
- діаметр підкладки – 330 мм;
- котяча м'ята у комплекті;
- безпечні матеріали.
Оптимальна форма
Подаруйте вихованцеві затишний куточок для відпочинку. Іграшка отримала форму правильного кола із суцільним бортом. Таке компонування обране не випадково. Котикам подобається проводити час в обмеженому просторі, де вони відчувають себе у безпеці. Залишилося лише підібрати зручне місце розташування у вашій оселі.
Міцна підкладка
Точити кігті любить кожен кіт. Так він відновлює гостроту своєї "зброї" й отримує моральне задоволення. Підкладка Cat Scratcher House має функцію кігтеточки та лежанки. Коло діаметром 330 мм виготовлене з гофрокартону з високою щільністю. Цей матеріал вирізняється міцністю та довговічністю.
Більше кульок – більше веселощів
В ігровий простір можна перетворити всю кімнату. Разом з іграшкою постачаються дві кульки MEOW PLANET. Зелена – для котячої м'яти, у комплекті йде пакетик цієї рослини вагою 2.5 г. Помаранчева – дзвінка, всередину неї поміщається дзвіночок. З кульками можна гратися як разом, так і окремо. Вабливі аромати та незвичні звуки не залишать байдужим жодного кота.
Жолоб для кульок
Допитливість – відмінна риса котячих. Вони ніколи не проґавлять можливості вивчити якусь незрозумілу штуковину. Борт іграшки виконаний у вигляді закритого жолоба, в який можна помістити кульки MEOW PLANET. Чотирилапий вихованець зможе ганяти їх і намагатися дістати, чіпляючи лапою крізь отвори вздовж борту. Це ще один спосіб захопливого дозвілля.
Характеристики:
- тип: інтерактивна іграшка, іграшка для дряпання;
- розмір: 44×44×7.1 см;
- матеріал: пластик, гофрований картон
- тварина: для котів;
- бренд: Petkit;
- країна виробник: Китай;
- штрихкод: 2001000026395.