Щітка Petkit Pet Grooming Brush для грумінгу тварин
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ci-713107 |
| Штрихкод | 6973293802894 |
| Тип | Щітка, Щітка |
| Довжина | 19 см, 19 см |
| Висота | 6.2 см, 6.2 см |
| Ширина | 8.5 см, 8.5 см |
| Колір | Білий, Білий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Китай |
Поки немає питань до цього товару.
Щітка Петкіт Pet Grooming Brush для грумінгу тварин
Хочете зменшити кількість шерсті на меблях та килимах? У цьому допоможе PETKIT Pet Grooming Brush – зручна та компактна щітка для грумінгу домашніх тварин. Виріб отримав заокруглені металеві зубці, які захищають чутливу шкіру вихованця, а міцні вигнуті щетинки відрізняються надійністю та легко очищуються натисканням на спеціальну кнопку.
Особливості:
- створена для ефективного вичісування шерсті;
- підходить для більшості порід котів та собак;
- безпечні заокруглені металеві зубці;
- вбудована система швидкого очищення щітки;
- міцні та довговічні вигнуті щетинки.
Охайний улюбленець
Оскільки велика кількість котів та собак піддається линянню, їх власники неминуче стикаються з шерстю, залишеною у всіх куточках квартири або будинку. Ця модель отримала вигнуті щетинки оптимальної жорсткості, що дозволяють ефективно вивести зайву шерсть, щоб тварина виглядала акуратно і не порушувала порядок в оселі.
Дбайливий догляд
Будьте впевнені, що якісний аксесуар не зашкодить ніжній шкірі тварини і не завдасть їй неприємних відчуттів. Щітка отримала заокруглені металеві зубці, що запобігає подряпинам та робить грумінг максимально щадним для вашого вихованця. Таким чином PETKIT Pet Grooming Brush є найкращим вибором для по-справжньому дбайливих господарів.
Легке очищення
Ще одна перевага щітки – оригінальна система швидкого очищення. Під час натискання на велику кнопку підкладка автоматично підіймається, захоплюючи грудки шерсті, зібрані між щетинками. А вам залишилося лише акуратно зібрати все сміття та викинути його, після чого грумінговий аксесуар буде знову готовий до використання. Також слід відзначити високу якість матеріалів та довговічність виробу.
Характеристики:
- тип: щітка;
- розмір: 19×8.5×6.2 см;
- колір: білий;
- матеріал: нержавіюча сталь, пластик;
- тварина: для котів, для собак;
- бренд: Petkit;
- країна виробник: Китай;
- артикул: PK411;
- штрихкод: 6973293802894.