Миска Georplast Adagio Small для собак, пластик, 21.5×20.5×5.5 см, синя
Код Товару:
170159
Виробник:
Georplast
Наявність:
Немає в наявності
121.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10076-blue |
| Тип | Миска |
| Висота | 5.5 см |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 20.5 см |
| Колір | Синій |
| Матеріал | Пластик |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска Georplast Adagio Small для собак, пластик, 21.5×20.5×5.5 см, синя
Продукція Georplast проводиться з використанням кращих матеріалів і новітніх технологій зі 100% італійської гарантією.
Миска, яка регулює харчові звички вашого вихованця. Уповільнює швидкість їжі та жування. Допомагає вихованцю відчувати себе ситим без переїдання.
Переваги:
- покращує травлення, знижує ризик здуття живота та кишечнику;
- зменшує накопичення газу у шлунку, знижує ймовірність виникнення блювоти;
- можна запобігти потраплянню мурах у миску, помістивши воду в канавку по краю;
- протиковзна (нековзна) функція, що запобігає розповсюдженню їжі навколо;
- рекомендується ветеринарами.
Характеристики:
- вид: для повільного годування;
- розмір: 21.5×20.5×5.5 см;
- колір: синій;
- матеріал: пластик;
- бренд: Georplast;
- артикул: 10076-blue.