Лежанка Chakie Horse Sponge для собак, зелений, 60×49×22 см
Код Товару:
169569
Виробник:
Chakie
Наявність:
Немає в наявності
522.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | tr-ST00324-60 green |
| Штрихкод | 2000981274252 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 60 см |
| Висота | 22 см |
| Ширина | 49 см |
| Колір | Зелений |
| Країна-виробник | Туреччина |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежанка Chakie Horse Sponge для собак, зелений, 60×49×22 см
Лежак, зроблений з практичного і довговічного матеріалу. М'які бортики створюють відчуття комфорту і захистять вихованця від протягів. Лежак не боїться укусів і кігтів вихованця - подряпати таку лежанку буде дуже складно. Стильний дизайн підходить під інтер'єр будь-якого будинку.
Дозволить організувати комфортне місце для сну і відпочинку котика чи песика. Надайте вихованцеві незалежний і безпечний простір, де він може повністю розслабитися і відпочити.
Характеристики:
- тип: лежанка;
- розмір: 60×49×22 см;
- колір: зелений;
- матеріал: поролон, велюр;
- тварина: для собак;
- артикул: ST00324-60 green;
- штрихкод: 2000981274252.