Лежанка Chakie Horse для собак, сірий, 65×45×20 см
Код Товару:
169547
Виробник:
Chakie
Наявність:
Немає в наявності
590.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | tr-ST00085-65 grey |
| Штрихкод | 2000981274030 |
| Тип | Лежак |
| Довжина | 65 см, 65 см |
| Висота | 20 см, 20 см |
| Ширина | 45 см, 45 см |
| Колір | Сірий |
| Країна-виробник | Туреччина |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Лежанка Chakie Horse для собак, сірий, 65×45×20 см
Лежак, зроблений з практичного і довговічного матеріалу. М'які бортики створюють відчуття комфорту і захистять вихованця від протягів. Лежак не боїться укусів і кігтів вихованця - подряпати таку лежанку буде дуже складно. Стильний дизайн підходить під інтер'єр будь-якого будинку.
Дозволить організувати комфортне місце для сну і відпочинку котика чи песика. Надайте вихованцеві незалежний і безпечний простір, де він може повністю розслабитися і відпочити.
Характеристики:
- тип: лежанка;
- розмір: 65×45×20 см;
- колір: сірий;
- матеріал: поролон, велюр;
- тварина: для собак;
- артикул: ST00085-65 grey;
- штрихкод: 2000981274030.