Дощовик Paw Star Folium Raincoat Big для собак, розмір 3XL
Код Товару:
169505
Виробник:
Paw Star
Наявність:
Немає в наявності
414.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | tr-805-22567-3XL |
| Штрихкод | 8683642008966 |
| Тип | Дощовик |
| Розмір | 3XL |
| Довжина | 49 см |
| Колір | Різнокольоровий |
| Матеріал | Поліестер |
| Обхват грудей | 66 см |
| Обхват шиї | 43 см |
| Тварина | Для собак |
| Країна-виробник | Турція |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Дощовик Пау Стар Folium Raincoat для собак, розмір 3XL
Зручний одяг для вашого улюбленця, виготовлений з якісних європейських матеріалів.
Перетворіть кожну вашу прогулянку у надзвичайну пригоду!
Характеристики:
- тип: дощовик;
- розмір: 3XL;
- довжина: 49 см;
- обхват грудей: 66 см;
- обхват шиї: 43 см;
- матеріал: поліестер;
- сезон: зима, весна, осінь;
- тварина: для собак;
- бренд: Paw Star;
- країна виробник: Туреччина;
- артикул: 805-22567;
- штрихкод: 8683642008966.