Туалет закритий Geoplast Salto для котів, із верхнім входом, 56×40×38 см, кольори в асортименті
Код Товару:
169347
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
877.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10525 |
| Штрихкод | 8016040105256 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 56 см |
| Ширина | 40 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Італія |
Відгуки
1
відгук
Ю
05.10.2023
Чудове рішення для тих, хто має кота і собаку. Тепер пес не буде красти з котячого лотка те, що йому їсти точно не можна. Товар чудовий, я задоволена.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет закритий Георпласт Salto для котів, із верхнім входом, 56×40×38 см, кольори в асортименті
Туалет-будиночок, для кішок пластиковий із закритою кришкою. Великий отвір у кришці забезпечує легкий доступ та вихід. Верхня кришка знімається для вичерпування відходів. Ідеально підходить для великих кішок. А так само якщо в будинку є собака, він не дістанеться до вмісту туалету.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Характеристики:
- тип: туалет;
- вид: Закритий;
- розмір: 56×40×38 см;
- матеріал: пластик;
- тварина: для котів;
- країна виробник: Італія;
- артикул: 10525;
- штрихкод: 8016040105256.