Килимок під туалет Georplast Genius пластиковий з піддоном, 46×36×3 см, сірий меланж/коричневий
Код Товару:
169318
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
507.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10589 |
| Штрихкод | 8016040105898 |
| Тип | Килимок під туалет |
| Висота | 3 см |
| Довжина | 46 см |
| Ширина | 36 см |
| Колір | Коричневий, Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Італія |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Килимок під туалет Георпласт Genius пластиковий з піддоном, 46×36×3 см, сірий меланж/коричневий
Килимок під туалет з піддоном виготовлений з високоякісного нетоксичного пластика, який легко миється і не вбирає запахів. Килимок складається з двох частин та виконує роль сита: частинки наповнювача проходять крізь отвори і залишаються у піддоні, який оснащено отвором для повернення наповнювача в лоток. Рекомендовано розміщувати продукт перед лотком. З антиковзаючим дном
Характеристики:
- тип: килимок під туалет;
- розмір: 46×36×3 см;
- колір: сірий, коричневий;
- матеріал: пластик;
- тварина: для котів;
- країна виробник: Італія;
- артикул: 10589;
- штрихкод: 8016040105898.