Миска Georplast Drinkspencer для собак і котів, з адаптером під пляшку для води, 23×20×6 см
Код Товару:
169309
Виробник:
Georplast
Наявність:
В наявності
166.20 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | vb-10097 |
| Штрихкод | 8016040100978 |
| Тип | Миска |
| Призначення | Для годування |
| Довжина | 23 см, 23 см |
| Висота | 6 см, 6 см, 6 см |
| Ширина | 20 см, 20 см |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
| Країна-виробник | Італія |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Миска Георпласт Drinkspencer для собак і котів, з адаптером під пляшку для води, 23×20×6 см
Миска з адаптером під пляшку для води. Завдяки адаптеру можливе використання пляшок з різним діаметром горлечка. Вода у пляшці довго залишається свіжою. З антиковзаючим дном.
Кольори в асортименті, наявність уточнюйте у менеджера.
Характеристики:
- призначення: годівля;
- тип: миски;
- вид: миска, диспенсер;
- розмір: 23×20×6 см;
- матеріал: пластик;
- тварина: для собак, для котів;
- країна виробник: Італія;
- артикул: 10097;
- штрихкод: 8016040100978.