Будиночок Trixie Ceramic House для дрібних гризунів, керамічний, 11×6×10 см
Код Товару:
168780
Виробник:
Trixie
Наявність:
Немає в наявності
108.60 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-tx-61374 |
| Штрихкод | 4047974613740 |
| Тип | Будиночок |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 11 см |
| Ширина | 6 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Будиночок Тріксі Ceramic House для дрібних гризунів, 11×6×10 см
Підтримує регуляцію температури тіла в теплі дні.
Підходить для дрібних гризунів (наприклад, миші, хом'яки).
Характеристики:
- тип: будиночок;
- розмір: 11×6×10 см;
- матеріал: кераміка;
- бренд: Trixie;
- країна виробник: Німеччина;
- артикул: TX-61374;
- штрихкод: 4047974613740.