Іграшка-пищалка Jolly Pets для собак, нейлон, плоскоголовий, 10×40×2.5 см
Код Товару:
166312
Виробник:
Jolly Pets
Наявність:
Немає в наявності
439.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-FH5 |
| Штрихкод | 0788169005097 |
| Тип | Канати |
| Довжина | 10 см |
| Висота | 2.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Колір | Зелений |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка пищалка Jolly Pets для собак, нейлон, 10×40×2.5 см
Створена для собак, які люблять тріпати, підкидати, смикати та стискати свої іграшки. Ігри з Вашим собакою більше не створюватимуть безладдя, оскільки в цій нейлоновій іграшці відсутній наповнювач, а завдяки вшитим пищалкам улюбленець не зможе встояти, щоб не погризти його і не носити його з собою.
Переваги
- тягнеться – плетене тіло досить міцне для рішучих перетягувачів;
- пищить і хрумтить - пищалки та завитки додають веселощів;
- здоров'я зубів та ясен - еластичне плетене тіло очищає зуби під час жування іграшки.