Іграшка-пищалка Jolly Pets для собак, зебра, нейлон, 15×55×4 см
Код Товару:
166309
Виробник:
Jolly Pets
Наявність:
Немає в наявності
711.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | ti-FHZ9 |
| Штрихкод | 0788169109016 |
| Тип | Канати |
| Довжина | 15 см |
| Висота | 4 см |
| Ширина | 55 см |
| Колір | Сірий |
| Тварина | Для собак |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник | США |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Іграшка пищалка Jolly Pets для собак, зебра, нейлон, 15×55×4 см
Створена для собак, які люблять тріпати, підкидати, смикати та стискати свої іграшки. Ігри з Вашим собакою більше не створюватимуть безладдя, оскільки в цій нейлоновій іграшці відсутній наповнювач, а завдяки вшитим пищалкам улюбленець не зможе встояти, щоб не погризти його і не носити його з собою.
Переваги
- тягнеться – плетене тіло досить міцне для рішучих перетягувачів;
- пищить і хрумтить - пищалки та завитки додають веселощів;
- здоров'я зубів та ясен - еластичне плетене тіло очищає зуби під час жування іграшки.