Туалет AnimAll для котів, під наповнювач, з лопаткою, 58×42×24 см, сірий
Код Товару:
166016
Виробник:
AnimAll
Наявність:
Немає в наявності
822.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | CNR-127_grey |
| Штрихкод | 2000981206390 |
| Тип | Туалет |
| Висота | 24 см, 24 см |
| Довжина | 58 см, 58 см |
| Ширина | 42 см, 42 см |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Пластик |
| Тварина | Для котів |
Відгуки
1
відгук
ЮЄ
21.08.2024
Туалет від AnimAll зручний і просторий, мій кіт почувається комфортно. Лопатка в комплекті теж дуже зручна, робить прибирання швидким.
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Туалет ЕнімАлл для котів, під наповнювач, з лопаткою, 58×42×24 см, сірий
Туалет з високими бортами, для дорослих котів та кішок, що перешкоджає розсипанню наповнювача. Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні. Є додаткова сходинка, щоб котику було легше зайти до лотка. Легко миється та чиститься.
Лопатка сірого кольору у подарунок.