Полиця дерев'яна Лорі для гризунів, з зачіпками, 16×8×2 см
Код Товару:
162624
Виробник:
Лори
Наявність:
Немає в наявності
51.00 ₴
Доставка до Київ
Оплата
Оплата під час отримання товару, Оплата карткою Visa/Mastercard, Google Pay
Характеристики:
| Артикул | eg-Д022/3 |
| Штрихкод | 4820033208411 |
| Тип | Поличка у клітку |
| Висота | 2 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 8 см |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 0.08 кг |
| Тварина | Для гризунів |
| Країна-виробник | Німеччина |
| Безкоштовна доставка | Так |
Відгуки
Відгуків поки немає, Ви можете стати першим!
Питання-відповідь
Поки немає питань до цього товару.
Полиця дерев'яна Лорі для гризунів, з зачіпками, 16×8×2 см
Додаткова полиця в клітинку для гризунів.
Фіксується на сітці клітини двома зачіпками.
Маючи довжину 16 см, вона стане додатковим майданчиком для ігор та розваг пухнастих улюбленців.
Характеристики:
- тип: поличка в клітку;
- тварина: для гризунів;
- вага: 80 г;
- розмір: 16×8×2 см;
- матеріал: дерево;
- бренд: лорі;
- артикул: Д022/3;
- штрихкод: 4820033208411.